Nissan Townstar Combi

Zcela nový Nissan Townstar nastavuje nová měřítka ve třídě dodávek - s bezpečnostními systémy, konektivitou a užitnými vlastnostmi, které jsou běžně k dispozici pouze v osobních automobilech.

Přizpůsobí se vašemu životnímu stylu

Od spěchu do školy až po dovolenou na lyžích. Zcela nový Nissan Townstar se zrodil ze smyslu pro dobrodružství. Objevte prostornou kabinu s kvalitním zpracováním a bezproblémovou konektivitou, která vás bude bavit a spojovat, ať už vás vaše cesta zavede kamkoli. Odvážný styl a poutavé detaily působí zvenčí ohromujícím dojmem.

Townstar splní všechny potřeby vaší rodiny

Vaši cestující mohou snadno nastupovat a vystupovat díky posuvným dveřím na obou stranách a velký a flexibilní zavazadlový prostor vozu Townstar je dostatečně prostorný, aby se do něj toho hodně vešlo. Díky 1,8 m dlouhému nákladovému prostoru, který lze sklopením zadních sedadel prodloužit až na 3,05 m, můžete snadno uložit i delší zavazadla.

Proč jezdit elektromobilem?

Zcela nový elektrický Nissan Townstar je vhodný nejen pro rodinu ale i pro podnikání. Jeho působivý kombinovaný dojezd až 283 km vás udrží na cestách i v těch nejdelších dnech a díky pohonu s nulovými emisemi ¹ ² budete mít jistotu v každé části města.

Přehled nabízených verzí
MOTOR, PŘEVODOVKA POHON VÝKON MAX. RYCHLOST ZRYCHLENÍ 0100 KM/H SPOTŘEBA1
1.3 DIG-T 130 k 6MT 4×2 96 kW 183 km/h 11,8 s 6,6-7,7 l/100 km
EV 122k 45 kWh 4×2 90 kW 132 km/h neudává se 19,4-20,0 kWh/100 km

1 Uváděné hodnoty jsou získány metodikou dle platných právních předpisů