O nás

Nabízíme komplexní služby od prodeje, přes sjednání pojištění a financování po běžnou údržbu i opravy, včetně oprav po nehodě.

Naše společnost CanoCar, s.r.o. prodává a servisuje automobily značky Suzuki od roku 1994. Jsme jedním z dealerů Suzuki s nejdelší tradicí v ČR a k tomu se pyšníme největším počtem prodaných vozů v ČR. Automobily prodáváme a servisujeme v Brně. Naši nabídku postupně rozšiřujeme a obměňujeme. Postupně jsme škálu zastoupených značek rozšířili o Nissan, Dongfeng, SWM Motors a Piaggio užitkové. V letech 2016 až 2022 jsme také úspěšně prodávali terénní vozy Lada Niva a UAZ. Jejich prodej jsme v důsledku změny politických poměrů ukončili, stávajícím zákazníkům ale poskytujeme i nadále servisní služby.

Prodloužená záruka na vozy Suzuki

V rámci komplexnosti služeb nabízíme našim partnerům jak běžné služby spojené s prodejem, financováním a servisem Suzuki, tak služby nadstandardní. Jedná se v prvé řadě o rozšířenou záruku na 5+12 let. V rámci našich služeb poskytujeme dále komplexní nehodový servis včetně možnosti využití náhradního vozidla Suzuki.

Při sjednání havarijního pojištění v rámci balíčku „domovský autosalon“ získáváte vedle snížené spoluúčasti také bezplatný odtah do našeho servisu.

Služby pro zdravotně postižené

Ojedinělá je naše nabídka služeb pro zdravotně postižené. V této oblasti máme od roku 1997 bohaté zkušenosti. Těmto klientům automobily SUZUKI nejen prodáváme a zajišťujeme financování, ale provádíme i úpravy vozidel různých značek, poskytujeme náhradní vozidlo a v autoškole provozujeme výuku na speciálně upraveném automobilu.

Ve spolupráci s firmami IROA HDC, Protec Metal a Milan Jenčovský nabízíme úpravy pro ruční ovládání osobních automobilů a transportní systémy pro snadnější přepravu tělesně postižených. V roce 2019 jsme dále rozšířili nabídku o přídavné pohony mechanických vozíků pro tělesně postižené značky Klaxon.

Přestavby na LPG

Od podzimu 2010 jsme naše servisní středisko vybavili potřebnou technikou a technologií pro přestavby vozů na LPG. Přestavujeme na LPG nové i ojeté vozy s benzinovými motory bez přeplňování, zakoupené u nás či jinde.