Blog uživatele canocar

Omezení příjezdu z důvodu opravy vodovodu od 19. 2. 2024

Vážení zákazníci, z důvodu opravy vodovodu v části ulice Olomoucká bude od 19. 2. do 20. 6. 2024 omezen příjezd k našemu autosalonu a servisu. Ulice Olomoucká v městské části Slatina bude v místech mezi našim autosalonem a kruhovým objedzem u obchodů Lidl a Kaufland uzavřena.

Přijezd k naší provozovně bude možný bez jakýchkoliv omezení po ulici Olomoucká od centra a z Černovické terasy. Průjezd přes Černovickou terasu je také nejsnadnějším způsobem, jak na cestě k nám objet uzavřený úsek. Současně s touto uzavírkou jsou také zavřené oba nejbližší sjezdy z ulice Ostravská.

Nová Vitara přináší bohatší výbavu a nové barvy

Do prodeje vstupuje facelift SUV Suzuki Vitara. Kromě vylepšeného designu nová Vitara přináší další novinky, v čele s novými bezpečnostními systémy a 9palcovým dotykovým displejem. I nadále je na výběr mezi dvěma druhy úsporných hybridních pohonů se čtyřválcovými motory: turbodmychadlem přeplňovaný 1,4 BoosterJet s manuální převodovkou a atmosférický 1,5 DualJet s automatickou převodovkou, který díky výkonnějšímu elektromotoru dokáže jet i čistě na elektřinu.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Blog uživatele canocar