SUZUKI IGNIS

Nejmenší SUV na trhu! Vybavené pohonem všech kol, s moderními technologiemi a úsporným motorem DualJet.

Nové barvy, výraznější styl

Nový design přídě ve stylu SUV podtrhuje univerzální zaměření Ignisu. Pětidílná maska chladiče se volně inspiruje modely Vitara a Jimny, výrazné LED světlomety jsou nově standardní výbavou všech verzí. Silnější dojem z Ignisu podtrhuje čtveřice nových odstínů laku, která rozšiřuje stávající nabídku.

Nejmenší SUV na trhu

Suzuki Ignis je kompaktní crossover s výrazným, nekonvenčním designem kombinovaným s univerzální praktičností pro život ve městě i mimo něj.

Chytrý hybridní pohon šetří na každém metru

Spojení úsporného atmosférického čtyřválce 1,2 DualJet s elektromotorem je jednoduché, efektivní a zcela bezúdržbové. Elektromotor ukládá při brzdění energii do baterie pod sedadlem řidiče, aby mohl spalovacímu motoru pomoci při následném zrychlování. To svědčí jak spotřebě paliva, tak intenzitě zrychlování. Protože Ignis nedokáže jezdit čistě na elektřinu, stačí mu malá baterie, 3kW elektromotor a elektrické vedení s napětím běžných 12 V. Díky tomu je hybridní pohon lehký a také cenově dostupný.

Mimořádně skladný zavazadlový prostor

I malé auto může být praktické. Díky možnosti posouvat zadní sedadla v rozmezí 165 mm můžete snadno zvětšit prostor pro zavazadla a přitom stále jet ve čtyřech. Zadní sedadla jsou dělená v poměru 50:50 a jsou nezávisle nastavitelná, kromě podélného posuvu lze měnit i sklon opěradel.

Přehled nabízených verzí
MOTOR, PŘEVODOVKA POHON VÝKON MAX. RYCHLOST ZRYCHLENÍ 0100 KM/H SPOTŘEBA1
1.2 DualJet Hybrid, 5MT 4×2 61 kW 165 km/h 12,7 s 5,0 l/100 km
1.2 DualJet Hybrid, CVT 4×2 61 kW 155 km/h 12,4 s 5,4 l/100 km
1.2 DualJet Hybrid AllGrip, 5MT 4×4 61 kW 165 km/h 12,8 s 5,4 l/100 km

1 Uváděné hodnoty jsou získány metodikou dle platných právních předpisů