Tři výhody najednou při objednávce Suzuki Vitara nebo S-Cross

CCS karta s 15 000 Kč na palivo, výhodné financování a servis na tři roky zdarma - společnost CanoCar, Váš dealer Suzuki, přichází s jarní akční nabídkou. Při objednání nového vozu Vitara nebo S-Cross z našich skladových zásob můžete využít hned tři zvýhodnění.

  1. Tři roky servisu zdarma: K autům objednaným a předaným do konce června nabízíme předepsanou údržbu na 3 roky zdarma. Balíček servisních služeb zahrnuje všechny úkony předepsané výrobcem při prvních třech pravidelných prohlídkách v servise. Interval prohlídek je u všech aktuálních modelů Suzuki 12 měsíců, maximálně 20 000 km.
  2. Palivo za 15 000 Kč zdarma: Ti, kdo si objednají a převezmou vůz Vitara nebo S-Cross do 30. 6., dostanou zdarma navíc CCS kartu s přednabitým kreditem 15 000 korun. Tento kredit může být čerpán libovolným způsobem na všech čerpacích stanicích, které přijímají karty CCS. Akční nabídka s palivem zdarma může být ukončena dříve, platí do konce června nebo do vyčerpání počtu dostupných CCS karet.
  3. Výhodné financování s úrokem od 4,49 % p.a.: Při úvěru nad 200 000 Kč a délce splácení alespoň tři roky platí do konce června zvýhodněné úrokové sazby. Vedle toho má značkové financování Suzuki řadu dalších benefitů. Více podrobností a ilustrační příklady najdete na našich webových stránkách.
Popis canocar