SUZUKI VITARA

Výrazný design, inteligentní pohon všech kol a široký výběr nejrůznějších verzí přesně podle vašich přání, to je Suzuki Vitara.

Moderní SUV pro každou příležitost

První VITARA se představila již v roce 1988 a v podstatě založila segment SUV. S tím, jak roste obliba aut kombinujících schopnosti na silnici a v terénu, mění se i VITARA. Nejnovější generace je kompaktní, ale prostorná, poháněná úspornými motory a vybavená moderním pokročilým systémem pohonu všech kol.

AllGrip pro maximální jistotu

Bez ohledu na povrch vozovky poskytuje VITARA vždy maximální přilnavost. Technologie 4×4 AllGrip dělá z řízení skutečný požitek. Elektronicky řízený systém pohonu nabízí řidiči čtyři jízdní režimy – Auto, Sport, Snow a Lock. Tyto jednotlivé režimy lze volit pomocí jednoduchého ovladače na středové konzole.

Interiér podle vašeho vkusu

Palubní desku si můžete přizpůsobit podle svých představ. Pro dekorační prvky jsou na výběr kovový povrch nebo čtyři barvy: bílá, černá, tyrkysová a oranžová. Hodiny, dominantní prvek uprostřed palubní desky, mohou mít černé nebo karbonové pozadí či design v japonském stylu Kanji.

Dvoubarevné lakování

Nebaví vás obyčejná auta? VITARA k šesti standardním jednobarevným variantám přidává osm s dvoubarevným lakováním. Střecha může být v kontrastní černé, stříbrné nebo bílé. Na výběr jsou také dva exteriérové pakety: Outdoor a Urban.

Kompaktní a přitom praktická

Navzdory celkové délce 4175 mm uveze VITARA celých 375 litrů zavazadel. Po sklopení zadních sedadel se prostor pro náklad zvětší na 710 litrů, při zaplnění až po strop je celkový objem 1120 litrů.

Mild-hybridní systém (ISG)

V běžných jízdních situacích systém funguje tak, aby co nejvíce snížil spotřebu benzinu. ISG je ale také připraven kdykoliv se zapojit jako elektromotor ve funkcích navýšení točivého momentu nebo podpory při akceleraci. Navíc se elektromotor stará o udržování volnoběžných otáček při brzdění. Úplné odpojení přívodu paliva vede k dalším úsporám.

Přehled nabízených verzí
MOTOR, PŘEVODOVKA POHON VÝKON MAX. RYCHLOST ZRYCHLENÍ 0100 KM/H SPOTŘEBA1
1,4 BoosterJet Hybrid, 6MT 4×2 95 kW 190 km/h 9,5 s 5,4 l/100 km
1,4 BoosterJet Hybrid, 6AT 4×2 95 kW 190 km/h 9,5 s 5,7 l/100 km
1,4 BoosterJet Hybrid, 6MT 4×4 95 kW 190 km/h 10,2 s 5,8 l/100 km
1,4 BoosterJet Hybrid, 6AT 4×4 95 kW 190 km/h 10,2 s 6,2 l/100 km

1 Uváděné hodnoty jsou získány metodikou dle platných právních předpisů