Rozšiřujeme nabídku o SWM G01, stylové SUV za dostupnou cenu

SWM je mladá značka s italskými kořeny a italským designem. Prvním jejím modelem v naší nabídce je SUV střední třídy G01, které existuje ve dvou různých provedeních: standardní, nebo se sportovním paketem G01F. Kombinace délky 4,67 metru, karoserie SUV, čtyřválcového motoru 1,5 turbo a ceny od 619 000 Kč těžko hledá obdoby. Zvlášť, když seznam standardní výbavy je velmi bohatý.

Rozsáhlá základní výbava SWM G01 zahrnuje mimo jiné vyhřívané a ventilované sedadlo řidiče, parkovací kameru a parkovací senzory, bezklíčový vstup a startování nebo multimediální systém. SWM ale myslí i na luxusní detaily, jako dynamická směrová světla, digitální přístrojový štít nebo prosklená střecha. Provedení s automatickou převodovkou dále přidává tempomat, sadu 360° parkovacích kamer, přední parkovací senzory, sledování mrtvých úhlů, sledování jízdních pruhů a bezdrátovou nabíječku na telefon.

Zákazníkům nabízíme záruku v délce až 6 let a také zvýhodněné financování ČSOB Leasing s úrokem jen 2,99 % p.a.

Více informací včetně nabídky skladových vozů najdete na stránce swm.canocar.cz, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Popis canocar