Provoz servisu CanoCar od 16. 3. pokračuje bez omezení

Aktualizováno 2. 4. v 11:00: Ministerstvo zdravotnictví prodloužilo zákaz maloobchodního prodeje do 11. 4. do 6:00. Jelikož se jedná o velikonoční sobotu, nebudeme moci otevřít prodejnu dříve než po Velikonocích, tedy v úterý 14. 4. (samozřejmě pokud se mezitím situace nezmění). I nadále jsme Vám k dispozici na e-mailu a telefonu, servis funguje s jistými omezeními, jak je popsáno níže.

Aktualizováno 16. 3. v 8:30: S ohledem na bezpečnost našich zákazníků i zaměstnanců jsme se rozhodli přijmout počínaje dnešním dnem následující opatření.

Příjem a výdej vozů ze servisu provádíme bez přímého kontaktu se zákazníkem, předání klíčů a dokumentů probíhá přes okno umístěné na pravé straně budovy. Před jakýmkoliv dalším zásahem provádíme dezinfekci interiéru vozu ozónem. Platby přijímáme pouze bezkontaktní kartou. Dočasně také neprovádíme opravy v interiéru vozu. Naopak pro Váš komfort a bezpečí i nadále poskytujeme zapůjčení náhradního auta po dobu opravy, abyste nemuseli riskovat zdraví cestou v prostředcích MHD. Také interiér náhradního auta je před předáním vydezinfikovaný.

Prodej náhradních dílů probíhá stejnou formou, tedy přes okno a s platbou výhradně bezkontaktní kartou.

Prodej osobních aut nepatří k výjimkám z usnesení Vlády České republiky č. 214, a proto není fyzická přítomnost zákazníků na prodejně možná. Naši prodejci jsou Vám ale k dispozici v pracovní době na telefonu a e-mailu. Naší prioritou je poskytnout Vám všechny služby, které potřebujete, avšak s plným respektem k bezpečnostním opatřením na ochranu zdraví veřejnosti.

Ing. Jiří Vaverka, jednatel společnosti

Aktualizováno 15. 3. v 23:20: ze slov ministra Havlíčka vyplývá, že pro udržení mobility v době nouzového stavu, můžeme za jistých podmínek v naší činnosti pokračovat. Před návštěvou naší provozovny nás ale raději kontaktujte telefonicky, bližší podrobnosti prověřujeme. Kontakty naleznete zde, pevná linka je k dispozici od 7:00 do 18:00 beze změny, jednotliví pracovníci dle jejich pracovní doby.

Důležité: v zájmu naší i Vaší bezpečnosti budeme do odvolání přijímat platby pouze bezkontaktní kartou. Děkujeme za pochopení.

Původní oznámení ze dne 14. 3.:

Vážení zákazníci,

v návaznosti na usnesení Vlády České republiky č. 211 je naše provozovna ode dne 14. března 2020 od 6:00 hod. do dne 24. března 2020 do 6:00 hod. (nebo do přijetí usnesení, které změní tyto požadavky) UZAVŘENA

Všechny, kdo mají domluvený termín na servis nebo převzetí nového auta, budeme individuálně kontaktovat.

Naše služby poskytujeme v omezené míře v souladu s výše uvedeným nařízením i nadále. Kontaktovat nás můžete emailem nebo telefonicky na mobilních telefonech – kontakty uvedeny v příslušné sekci na www.canocar.cz

Vstup do provozovny je usnesením Vlády ČR zakázán.

Děkujeme za pochopení

Tým CanoCar, s.r.o.

Popis canocar