Od 21. 4. obnovujeme provoz v plném rozsahu

S ohledem na uvolnění některých opatření proti šíření coronaviru obnovujeme provoz prodeje nových a ojetých aut. Náš autosalon je přístupný jako obvykle, hned u vchodu jsou pro všechny zákazníky k dispozici dezinfekční prostředek a jednorázové rukavice. Předváděcí vozy budou po každé jízdě dezinfikovány, aby se předešlo riziku případného přenosu nákazy.

Žádáme Vás, abyste do naší provozovny vstupovali s rouškou nebo jiným podobným ochranným prostředkem a dodržovali bezpečnostní rozestupy 2 metry. Naše provozovna je dostatečně velká na to, aby Vaše návštěva i za těchto podmínek proběhla komfortně.

Příjem a výdej aut na servis probíhá do odvolání i nadále přes okénko z boční strany budovy.

Děkujeme za pochopení

Tým CanoCar, s.r.o.

Aktualizováno 6. 5. 2020:

Vážení zákazníci,

těšíme se na Vaši návštěvu v našem znovuotevřeném autosalonu Suzuki. Je pro nás velmi důležité zaručit bezpečný a pohodlný nákup nového vozidla Suzuki. Proto je u nás vytvořeno hygienické a bezpečné prostředí pro zákazníky díky dodržování těchto zásad:

  • Dodržujeme zásadu „žádné podávání rukou“ v celém autosalonu.
  • U vstupu jsou k dispozici jednorázové rukavice a desinfekce.
  • Všichni zaměstnanci používají roušky a rukavice a jsou bez příznaků onemocnění.
  • Mezi zaměstnanci a zákazníky se dbá na dodržení 2m odstupu.
  • Pravidelně se dezinfikují exponované povrchy jako stoly, kliky dveří apod. Stůl pro jednání se zákazníkem je dezinfikován po každé návštěvě. Pravidelně se dostatečně větrá.
  • Všechny vozy (vystavené na saloně, předváděcí, určené k předání, zákaznické vozy vydávané zákazníkům po servisním zásahu) se pečlivě dezinfikují. Po každé prezentaci vozu dojde k dezinfekci exponovaných povrchů.
  • Předváděcí jízdy se účastní jen jeden zákazník a jeden prodejce, kdy oba mají ochranné prostředky (roušky a rukavice) a  prodejce sedí na zadním sedadle.
  • Před a po předváděcí jízdě dojde k dezinfekci rukou prodejce i zákazníka. Rovněž se po každé předváděcí jízdě vydezinfikuje testovací vůz.
  • Je plánováno max. 1 předání vozu zákazníkovi ve stejný čas. Je doporučeno, aby se předání vozu účastnil jen sám zákazník. Po dohodě je možné doručení vozu na adresu zákazníka.

Děkujeme za přízeň a přejeme všem zákazníkům zejména pevné zdraví!

Váš dealer Suzuki, společnost CanoCar, s.r.o.

Popis canocar