Nissan Days poprvé v CanoCaru

srdečně Vás zveme na první Nissan Days v CanoCaru v Brně na Olomoucké, které se konají v pátek 10. listopadu od 8 do 18 hodin a v sobotu 11. listopadu od 9 do 14 hodin.

Vyzkoušejte některý z benzinových nebo hybridních modelů Nissan, poznejte naše výhodné akční nabídky a získejte dárek jako poděkování za návštěvu Nissan Days! Akční nabídka Nissan Jubileum přináší slevy až 237 000 Kč.

Navštivte v pátek nebo sobotu 10.-11. listopadu 2023 dny otevřených dveří NISSAN DAYS a vyzkoušejte si na vlastní kůži inovovaného zakladatele segmentu crossover Nissan Qashqai ve verzi Mild Hybrid nebo s revoluční technologií pohonu e-POWER. Ohromí tichou a komfortní jízdou, která vás nepřestane bavit. Zjistěte více o limitované edici Qashqai Jubileum se slevou až 200 000 Kč a dalších akčních nabídkách.

Pro řidiče, kteří hledají pocit luxusu na palubě i za volantem nebo potřebují parťáka, který se nezalekne žádného dobrodržství je tu dlouho očekávaný nový Nissan X-Trail. Vyzkoušejte během Nissan Days dokonale vyladěné, prémiové SUV, které uspokojí i ty nejnáročnější řidiče.

Máte chuť na něco odvážnějšího? Sedněte za volant divočáka coupé crossoveru Nissan Juke s benzínovým nebo novým hybridním pohonem. A protože osobitý vůz si zaslouží osobitou slevu, přivážíme vám limitovanou edici  Nissan Juke Jubileum se zvýhodněním i více než 100 000 Kč!

Popis canocar