Dopravní omezení v blízkosti našeho autosalonu

Rádi bychom Vás upozornili na dopravní omezení v blízkosti našeho autosalonu a autoservisu, které ztěžuje příjezd z Juliánova, ze směru od Vinohrad a Líšně a také z ulice Ostravské (silnice I/50, směrem z východu hlavní propojení dálnice D1 s centrem Brna).

Do 16. srpna bude uzavřena ulice Bělohorská mezi velkým kruhovým objezdem ve Slatině a mimoúrovňovou křižovatkou s Ostravskou. Po tuto dobu vede objízdná trasa ulicí Černovičky, která ústí na Olomouckou nedaleko našeho autosalonu. Z hlavního tahu, ulice Ostravské, v těchto místech není možné sjíždět. Ve směru od centra se k nám nejsnadněji dostanete přímo ulicí Olomouckou, ve směru od Vyškova sjeďte na Šlapanice a pokračuje ulicí Hviezdoslavovou až na Olomouckou.

Od září 2020 do listopadu 2021 budou stavební práce na Bělohorské probíhat v režimu s dopravním omezením a částečnou průjezdností. I v tomto období ale bude pravděpodobně výhodnější využívat pro příjezd k nám ulice Olomoucká a Hviezdoslavova.

Pokud k nám spěcháte, berte, prosím, v potaz, že v období zhruba od 14 do 15 hodin bývá na Olomoucké kvůli této uzavírce a dalším dopravním stavbám v okolí hustý provoz, někdy s popojíždějící kolonou. V ulici Černovičky bývají směrem na Olomouckou nahodile kolony.

Dostupnost našeho autosalonu MHD je beze změn, zastávka Staré letiště je i nadále v původním umístění obsluhována trolejbusovými linkami 31 a 33.

Bližší podrobnosti najdete na městském webu https://kopemezabrno.cz/uzavirky-a-omezeni/belohorska/

Věříme, že drobné dopravní komplikace Vás příliš neomezí, a doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále.

Tým CanoCar

Popis canocar