O nás

Prodejem vozu je spolupráce mezi zákazníkem a prodejcem na samém začátku a naším úkolem je rozvíjet ji ke spokojenosti zákazníka.

Naše společnost CanoCar, s.r.o. prodává a servisuje automobily značky SUZUKI od roku 1994. Je jedním z dealerů SUZUKI s nejdelší tradicí v ČR. Jsme prodejcem automobilů SUZUKI s největším počtem prodaných vozů v ČR. Automobily prodáváme a servisujeme v Brně.

Již od samého začátku jsme se soustředili nejen na prodej automobilů Suzuki, ale také na kvalitní servis a na poskytnutí komplexních služeb našim zákazníkům. Naší filozofií je, že prodejem vozu je spolupráce mezi zákazníkem a prodejcem na samém začátku a naším úkolem je ji rozvíjet ke spokojenosti klienta.

Prodloužená záruka na vozy Suzuki

V rámci komplexnosti služeb nabízíme našim partnerům jak běžné služby spojené s prodejem, financováním a servisem Suzuki, tak služby nadstandardní. Jedná se v prvé řadě o rozšířenou záruku na 5+12 let. Od roku 2010 nabízíme za příplatek exkluzivní rozšířenou záruku na 8+12 let. V rámci našich služeb poskytujeme dále komplexní nehodový servis včetně možnosti využití náhradního vozidla Suzuki.

Služby pro zdravotně postižené

Ojedinělá je naše nabídka služeb pro zdravotně postižené. V této oblasti máme od roku 1997 bohaté zkušenosti. Těmto klientům automobily SUZUKI nejen prodáváme a zajišťujeme financování, ale provádíme i úpravy vozidel různých značek, poskytujeme náhradní vozidlo a v autoškole provozujeme výuku na speciálně upraveném automobilu.

Přestavby na LPG

Od podzimu 2010 jsme naše servisní středisko vybavili potřebnou technikou a technologií pro přestavby vozů na LPG. Přestavujeme na LPG nové i ojeté vozy, zakoupené i nás či jinde.