SUZUKI SWACE

Zahájili jsme předprodej nového Suzuki Swace, prvního kombi značky Suzuki po více než 20 letech.

Vnitřní prostor a komfort na špičkové úrovni

Kabina nabízí štědrý prostor nejen pro řidiče a spolujezdce, ale i pro pasažéry na zadních sedadlech. Vzdálenost mezi předními a zadními sedadly je velkorysých 928 mm, prostor pro kolena zadních pasažérů patří k největším v dané třídě. Interiér také obsahuje celou řadu schránek a praktických přihrádek pro odložení drobných předmětů i bezpečné uložení lahví s nápoji.

Zavazadlový prostor se základním objemem 596 litrů překonává všechny ostatní modely Suzuki a patří k vůbec největším na trhu, nejen mezi automobily s hybridním pohonem. Oboustranné dvojité dno lze otočit pevnou stranou nahoru, aby se koberec neušpinil od vlhkých nebo znečistěných předmětů. Pro převoz vysokých předmětů lze dvojité dno uložit do spodní pozice.

Mimořádně úsporný hybridní pohon

Swace je poháněn výhradně hybridním systémem, jehož základem je benzinový motor 1,8 l navržený speciálně pro tento účel. Ve spojení s trakčním elektromotorem dosahuje mimořádně plynulé akcelerace, vynikajícího pružného zrychlení a mimořádně nízké spotřeby paliva a nízkých emisí. Hybridní systém v závislosti na konkrétní situaci automaticky přepíná mezi jízdou na benzin, na elektřinu nebo na oba zdroje energie současně.

Přehled nabízených verzí
MOTOR, PŘEVODOVKA POHON VÝKON MAX. RYCHLOST ZRYCHLENÍ 0100 KM/H SPOTŘEBA1
1.8 Hybrid, e-CVT 4×2 72 kW + 53 kW 180 km/h (omezena) 11,1 s 4,5 l/100 km

1 Měřicí cyklus WLTP. Uváděné hodnoty jsou získány metodikou dle platných právních předpisů. Kombinovaná spotřeba paliva a emise konkrétního vozu se mohou lišit v závislosti na jízdním stylu a dalších netechnických faktorech.