Operativní leasing: Nejsnazší cesta k novému autu

Vaše nejsnadnější cesta k novému autu


Operativní leasing je moderní alternativou k vlastnictví vozu. Neplatíte nic předem, ani žádné vedlejší náklady*: za předem stanovenou pravidelnou měsíční platbu se nemusíte starat o nic jiného než tankování. Všechny starosti a povinnosti spojené s vlastnictvím vozu zůstávají na nás. Nemusíte se starat o financování, o administrativu, ani nemusíte řešit pojištění. Vše uděláme za Vás.

Tato služba je vhodná zejména pro živnostníky a malé a střední podniky – plátce DPH. S operativním leasingem můžete snadno plánovat Váš rozpočet pro další období a nezatížíte své hospodaření zbytečnými odpisy.

* Platí v případě varianty full service. Více informací níže.

CENY PLATNÉ OD 1. 11. 2017
Model Motor a výbava Varianta Basic Varianta Full service
Ignis 1,2 DualJet Premium* 3879 Kč bez DPH (4693 Kč s DPH) 4430 Kč bez DPH (5360 Kč s DPH)
Baleno 1,2 DualJet Comfort* 5641 Kč bez DPH (6825 Kč s DPH) 6172 Kč bez DPH (7468 Kč s DPH)
Swift 1,0 BoosterJet SHVS Elegance 6708 Kč bez DPH (8116 Kč s DPH) 7360 Kč bez DPH (8905 Kč s DPH)
S-Cross 1,4 BoosterJet Premium 4×4 6913 Kč bez DPH (8364 Kč s DPH) 7868 Kč bez DPH (9520 Kč s DPH)
Vitara S 1,4 BoosterJet 4×4 automat 9209 Kč bez DPH (11 142 Kč s DPH) 9972 Kč bez DPH (12 066 Kč s DPH)

Všechny uvedené ceny jsou fixní měsíční paušál za veškeré služby dle zvoleného tarifu, garantovaný po celou dobu trvání smlouvy. Operativní leasing se sjednává na 24 měsíců s celkovým nájezdem 40 000 km (tolerance 5 %).

* modely Ignis a Baleno s dodáním v roce 2019

Jedna služba, tři různá řešení

Basic

Nejlevnější varianta zahrnuje v zájmu snížení měsíční platby jen to nezbytné. Zaplatíme za Vás zákonné daně a poplatky (registrační poplatek, silniční daň, rozhlasový poplatek), povinné ručení a havarijní pojištění s asistenčními službami.

Full service

V jedné měsíční platbě je zahrnuto vše, co souvisí s provozem. Auto Vám zdarma přezujeme, postaráme se o údržbu a vždy zdarma poskytneme náhradní vůz, abyste mohli pořád jezdit a nemuseli nikdy čekat. V ceně máte i českou dálniční známku a připojštění čelního skla bez spoluúčasti. Na ostatní pojistné události je spoluúčast havarijního pojištění snížena na polovinu, tedy 5 % nebo 5000 Kč.

Každý rok v novém

Nejkomfortnější způsob operativního leasingu Vám zaručuje, že každých 10 až 12 měsíců usednete do nového vozu. Může to být ten samý typ, nebo úplně jiný, který zrovna bude lépe vyhovovat Vašim potřebám. Stačí se s námi tři měsíce předem domluvit, jaké má být Vaše příští auto. Kalkulaci Vám připravíme podle Vašich potřeb na vyžádání.

CENY PLATNÉ OD 1. 11. 2017
Služby zahrnuté v tarifu Varianta Basic Varianta Full service
Pronájem vozu, silniční daň a další poplatky ano (35/35 mil. Kč) ano (70/70 mil. Kč)
Povinné ručení a havarijní pojištění ano (spoluúčast 10 %/10 000 Kč) ano (spoluúčast 5 %/5000 Kč)
Připojištění všech skel - ano
Asistenční služby ano ano
Náhradní vůz při nehodě zdarma ano ano
Náhradní vůz při každé návštěvě servisu zdarma - ano
Servis a předepsaná údržba - ano
Služby pneuservisu - ano
Dálniční známka pro ČR - ano

Uživatel je povinen používat vůz v souladu s návodem k obsluze a dodržet plán údržby předepsaný výrobcem. Praviedelná údržba se provádí v autorizovaném servise CanoCar, s.r.o. v Brně.

Proč operativní leasing?

Žádná akontace, fixní měsíční výdaje

Než usednete do auta, nemusíte vydávat peníze, které byste rádi použili na cokoliv jiného. Zaplatíte jen kauci a pak každý měsíc předem stanovenou částku.

Kupujete službu, ne majetek

Každá měsíční splátka je nákladovou položkou. Odpočet DPH uplatňujete průběžně a své hospodaření nezatížíte žádnými odpisy. Takto uvolněné peníze můžete využít na rozvoj svého podnikání.

Neřešíte administrativu

Registrace auta, pojištění, silniční daň... provoz auta s sebou nese vedle výdajů také administrativní zátěž. Ta se Vás s operativním leasingem netýká, o všechno se postaráme my.

Vždy jezdíte v novém

Na operativní leasing nabízíme výhradně nová auta - skladová, nebo objednaná do výroby podle Vašich požadavků. Až Vaše smlouva skončí, můžete rovnou přesednout zase do nového.

Následný prodej vyřešíme my

Nenesete rizika spojená s poklesem zůstatkové hodnoty, ani se nemusíte starat o následný prodej auta. Pokud ale o to máte zájem, můžete si auto sami po skončení operativního leasingu odkoupit, za předem stanovenou a námi garantovanou cenu.

Kontaktujte nás:

Operativní leasing CanoCarLease

Lukáš Vaverka, mobil: 778 028 498, e-mail: lukas.vaverka@canocar.cz