Operativní leasing: Nejsnazší cesta k novému autu

Novinka v nabídce

Operativní leasing nové generace

Maximální mobilita, minimální závazky: pronajměte si od nás auto na operativní leasing na půl roku. Platit budete jen předem jasně dano měsíční platbu, zbytek zařídíme za Vás. Až smlouva skončí, auto můžete jednoduše vrátit a o nic dalšího se nestarat. A nebo si vybrat z dalších variant.

Co bude dál, záleží jen na Vás

Už auto nepotřebujete? Tak nám ho vrátíte. Líbí se Vám a chcete si ho nechat? Pak Vám ho odprodáme za předem dohodnutou cenu. Vyhovuje Vám operativní leasing? Můžeme se domluvit na nové smlouvě. Zjistili jste, že potřebujete jiné auto z naší nabídky? Ani to není problém, vyměníme Vám auto za takové, které Vám bude více vyhovovat.

Navíc kdykoliv během trvání operativního leasingu nebo měsíc po jeho skončení můžete využít naší nabídky montáže příslušenství s 30% slevou.

CENY PLATNÉ OD 10. 12. 2020
Model Motor a výbava Měsíční splátka
Vitara 1,0 BoosterJet Premium 4×2 7230 Kč s DPH (5975 Kč bez DPH)1
Vitara 1,0 BoosterJet Premium 4×4 7670 Kč s DPH (6339 Kč bez DPH)1
Vitara 1,4 BoosterJet Elegance 4×4 Hybrid 9340 Kč s DPH (7719 Kč bez DPH)2
S-Cross 1,4 BoosterJet Premium 4×4 Hybrid 9840 Kč s DPH (8132 Kč bez DPH)1

Všechny uvedené ceny jsou fixní měsíční paušál za veškeré služby dle zvoleného tarifu, garantovaný po celou dobu trvání smlouvy. Operativní leasing dle této nabídky se sjednává na 6 měsíců s celkovým nájezdem 10 000 km (tolerance 5 %). Poznámky: 1v ceně je jednobarevný metalický lak dle vlastního výběru, 2v ceně je libovolné barevné provedení, včetně dvoubarevných kombinací.

Řešení na míru

Půlroční operák

Potřebujete auto, ale nejste si jistí, jestli ho budete potřebovat i napřesrok? Tak si auto od nás na půl roku jednoduše pronajměte. Na 6 měsíců je Vaše a Vy se můžete kdykoliv rozhodnout, co bude dál. Chcete ho jen vrátit? Vyměnit za jiné? Nebo si ho odkoupit za zvýhodněnou cenu? Nic z toho není problém. Zkrátka se domluvíme na té variantě, která Vám bude nejvíce vyhovovat.

Full service

V jedné měsíční platbě je zahrnuto vše, co souvisí s provozem. Auto Vám zdarma přezujeme, postaráme se o údržbu a vždy zdarma poskytneme náhradní vůz, abyste mohli pořád jezdit a nemuseli nikdy čekat. V ceně máte i českou dálniční známku a připojštění čelního skla bez spoluúčasti. Na ostatní pojistné události je spoluúčast havarijního pojištění 10 % nebo 10 000 Kč. Nabídku sestavujeme individuálně podle požadavků zákazníka, nejčastěji na 3 až 4 roky.

PODMÍNKY PLATNÉ OD 15. 4. 2020
Služby zahrnuté v tarifu Půlroční operák Varianta Full service
Pronájem vozu, silniční daň a další poplatky ano ano
Povinné ručení a havarijní pojištění ano (spoluúčast 10 % / 10000 Kč) ano (spoluúčast 10 % / 10000 Kč)
Připojištění všech skel ano ano
Asistenční služby ano ano
Náhradní vůz při nehodě zdarma ano ano
Náhradní vůz při každé návštěvě servisu zdarma ano ano
Servis a předepsaná údržba ne ano
Služby pneuservisu ne ano
Dálniční známka pro ČR ano ano

Uživatel je povinen používat vůz v souladu s návodem k obsluze a dodržet plán údržby předepsaný výrobcem. Pravidelná údržba se provádí v autorizovaném servise CanoCar, s.r.o. v Brně.

Vaše nejsnadnější cesta k novému autu

Operativní leasing je moderní alternativou k vlastnictví vozu. Neplatíte nic předem, ani žádné vedlejší náklady: za předem stanovenou pravidelnou měsíční platbu se nemusíte starat o nic jiného než tankování. Všechny starosti a povinnosti spojené s vlastnictvím vozu zůstávají na nás. Nemusíte se starat o financování, o administrativu, ani nemusíte řešit pojištění. Vše uděláme za Vás.

Tato služba je vhodná zejména pro živnostníky a malé a střední podniky – plátce DPH. S operativním leasingem můžete snadno plánovat Váš rozpočet pro další období a nezatížíte své hospodaření zbytečnými odpisy.

 

Proč operativní leasing?

Žádná akontace, fixní měsíční výdaje

Než usednete do auta, nemusíte vydávat peníze, které byste rádi použili na cokoliv jiného. Zaplatíte jen kauci a pak každý měsíc předem stanovenou částku.

Kupujete službu, ne majetek

Každá měsíční splátka je nákladovou položkou. Odpočet DPH uplatňujete průběžně a své hospodaření nezatížíte žádnými odpisy. Takto uvolněné peníze můžete využít na rozvoj svého podnikání.

Neřešíte administrativu

Registrace auta, pojištění, silniční daň... provoz auta s sebou nese vedle výdajů také administrativní zátěž. Ta se Vás s operativním leasingem netýká, o všechno se postaráme my.

Vždy jezdíte v novém

Na operativní leasing nabízíme výhradně nová auta - skladová, nebo objednaná do výroby podle Vašich požadavků. Až Vaše smlouva skončí, můžete rovnou přesednout zase do nového.

Následný prodej vyřešíme my

Nenesete rizika spojená s poklesem zůstatkové hodnoty, ani se nemusíte starat o následný prodej auta. Pokud ale o to máte zájem, můžete si auto sami po skončení operativního leasingu odkoupit, za předem stanovenou a námi garantovanou cenu.

Kontaktujte nás:

Operativní leasing CanoCarLease

Filip Nevěčný, filip.nevecny@canocar.cz, 777 888 034