Nová Vitara přináší bohatší výbavu a nové barvy

Do prodeje vstupuje facelift SUV Suzuki Vitara. Kromě vylepšeného designu nová Vitara přináší další novinky, v čele s novými bezpečnostními systémy a 9palcovým dotykovým displejem. I nadále je na výběr mezi dvěma druhy úsporných hybridních pohonů se čtyřválcovými motory: turbodmychadlem přeplňovaný 1,4 BoosterJet s manuální převodovkou a atmosférický 1,5 DualJet s automatickou převodovkou, který díky výkonnějšímu elektromotoru dokáže jet i čistě na elektřinu.

Základní výbava Comfort je rozšířená o nové užitečné prvky: zadní parkovací senzory, 9'' displej infotainmentu s parkovací kamerou, bezklíčové odemykání a startování nebo automatické přepínání dálkových světel. Vzhled základní varianty vylepšují 17'' litá kola a střešní ližiny ve stříbrné barvě - obojí bylo dosud dostupné až od výbavy Premium. Prostřední provedení Premium je také obohaceno o zadní parkovací senzory a bezklíčové odemykání/startování, dále přidává jako dosud vyhřívání předních sedadel a systém pro sledování mrtvých úhlů. Novinkou je samostmívací zpětné zrcátko. Nejvyšší výbava Elegance se pyšní novým designem litých kol a možností objednat automatickou převodovku bez příplatkové prosklené střechy - tuto možnost mnozí zákazníci dlouho žádali, a teď se objevuje v nabídce.

Díky zcela novému multimediálnímu systému je Vitara poprvé "online". Součástí uživatelského rozhraní je totiž spojení s aplikací Suzuki Connect, díky němuž můžete snadno vyhledat zaparkované auto, sledovat provozní parametry, procházet historii jízd a používat na dálku další užitečné funkce.

Nabídku laků karoserie osvěžují nové odstíny oblíbených barev. Šedá je nyní tmavší v odstínu Titan Grey, který se těší velké popularitě u modelu S-Cross. Tyrkysovou nahrazuje tmavě modrá Sphere Blue kombinovaná s černou střechou. Oblíbené atraktivní varianty jako zlatá s černou střechou, čistě bílá, světle modrá s černou střechou nebo červená (nově jen s černou střechou) zůstávají v nabídce i nadále.

Pro více informací o dostupnosti vozidel a podmínkách akce kontaktujte naše prodejce:

Lubomír Jochman, tel. 777 888 034, e-mail lubomir.jochman@canocar.cz 

Pavel Obořil, tel. 724 725 077, e-mail pavel.oboril@canocar.cz

Popis canocar