Přejít na: Obsah | Rychlé odkazy | Navigaci | Vyhledávání

Úpravy pro ZTP

Úpravy vozidel pro tělesně postižené

Je to již dvanáct let, co se naše společnost zabývá službami pro zdravotně postižené. Jsme si plně vědomi skutečnosti, že automobil této skupině spoluobčanů umožňuje mnohem více než komukoli jinému naplnit životní přání a tužby. Vozidlo těmto lidem umožňuje se plně začlenit do společnosti. Naším cílem je umožnit tělesně postiženým řidičům bezpečně ovládat automobil, který jim dává svobodu a nezávislost na okolí a zdravotně postiženým přepravovaným osobám maximálně usnadnit nastupování a vystupování z vozidla a manipulaci s vozíkem.

V průběhu uplynulých let jsme vytvořili komplexní nabídku služeb pro zdravotně postižené, která se skládá z prodeje automobilů Suzuki a Fiat, realizace jejich zvláštních úprav Guidosimplex a individuálních úprav Protec Metal, prodeje speciálních autosedaček pro dospělé i děti (Recaro, Storchenmühle), výuky ovládání řízení osobního vozidla, zapůjčování náhradního vozidla vybaveného automatickou převodovkou a ručním ovládáním plynu a brzdy a poradenské činnosti. V neposlední řadě se zabýváme vyřizováním nezbytných úředních formalit.

Novinkou je rozšíření nabídky vozů Suzuki o všechny modely vybavené automatickou převodovkou.

Berte, prosím, na vědomí, že řada úprav je realizovatelná pouze jen u vozidel s automatickou převodovkou.

Všechna námi dodávaná ruční ovládání vozidel a individuální úpravy jsou schváleny pro provoz na veřejných komunikacích. Osvědčení o způsobilosti naleznete v sekci homologace. Vozidla předáváme klientovy včetně zápisu o přestavbě do TP.

Doufám, že tato prezentace Vám usnadní práci se zdravotně postiženými a prohloubí spolupráci s naší firmou. Jsme Vám kdykoli plně k dispozici.

Ing. Jiří Vaverka
ředitel CanoCar, s.r.o.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím souborů cookies. Více informací