Přejít na: Obsah | Rychlé odkazy | Navigaci | Vyhledávání

Suzuki Baleno

Nové Suzuki Baleno v Canocaru

Vyzkoušejte si jízdu v novém Suzuki Baleno

Pro testovací jízdy máme pro vás připraveny 3 vozy Suzuki Baleno:

  • 1.0 BOOSTERJET Exkluzivně v Canocaru
  • 1.2 DUALJET s CVT převodovkou Exkluzivně v Canocaru
  • 1.2 DUALJET s manuální převodovkou

Máte-li zájem o testovací jízdu, vyplňte online žádost, nebo nás kontaktujte přímo filip.nevecny@canocar.cz, telefonicky 777 888 034.

Suzuki Baleno míří do nabitého segmentu malých čtyřmetrových vozů. Mezi jeho hlavní trumfy patří kromě originálního líbivého designu prostorný interiér pro pět cestujících a rekordně velký zavazadlový prostor o objemu 355 litrů. Zcela nová podvozková platforma zajišťuje mimořádnou tuhost celého vozu, která je klíčová pro hbité jízdní vlastnosti a maximální ochranu posádky. Nízká hmotnost vozu a propracovaná aerodynamika se zase odrážejí v mimořádně nízké spotřebě, k níž významně přispívá také nová generace pohonných jednotek.

Špičkové pohonné ústrojí

Žhavou novinkou v nabídce Suzuki je přeplňovaný tříválec 1,0 BoosterJet o vysokém výkonu 82 kW. Nabízí se buď s pětistupňovou manuální převodovkou, nebo s šestistupňovým automatem.

Tradiční atmosférické motory zastoupí moderní čtyřválec 1,2 DualJet (66 kW) se zdvojeným vstřikováním pro optimální průběh výkonu a točivého momentu. V tomto případě je alternativou k ručnímu řazení komfortní bezestupňová převodovka CVT.

Motor 1,2 DualJet je rovněž základem zcela nového hybridního ústrojí SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki), které díky pomocnému elektromotoru dosahuje vzrušující dynamiky při mimořádně nízké spotřebě paliva.

Bezpečnost na prvním místě

Jak už je u Suzuki zvykem, již ve standardu nabízí rozsáhlou bezpečnostní výbavu v čele se stabilizačním systémem a šesti airbagy. Pro vyšší specifikace je přichystán dokonce adaptivní tempomat a radarový přednárazový systém RBS předcházející nehodě.

Ke stažení

Skladové vozy Suzuki za výhodné ceny

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím souborů cookies. Více informací